У Чернівцях нарколабораторія працювала просто в номері одного з готелів

У Чернівцях нарколабораторія працювала просто в номері одного з готелів
Також правоохоронці провели обшук у ще одному приміщенні, яке постоялець готелю орендував у центрі Чернівців.

Там поліцейські знайшли особливо небезпечні наркотичні засоби та психотропну речовину.
Протиправну діяльність 36-річного чоловіка задокументували працівники Управління протидії наркозлочинності Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області.
Під час санкціонованого обшуку в номері одного з постояльців готелю «Черемош» правоохоронці виявили та вилучили приладдя для виготовлення психотропної речовини, майже 6 кілограмів різних прекурсорів, 20 грамів амфетаміну та ємкості з його залишками, а також 30 грамів канабісу.
Крім цього, у іншому приміщенні, яке орендував даний громадянин, поліцейські виявили й вилучили ще 20 грамів канабісу і 12 таблеток «екстазі». Усе вилучене направлено на проведення експертизи.
Правопорушник раніше вже був судимий за збут наркотиків, однак так і не припинив своєї протиправної діяльності. Йому вже оголошено про підозру у вчиненні злочину. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
На даний час триває досудове розслідування.
Поліцейські встановлюють канали надходження та збуту наркозасобів, а також інших осіб, причетних до даного злочину.
За матеріалами ВК ГУНП у Чернівецькій області

Немає коментарів:

Дописати коментар