Також правоохоронці провели обшук у ще одному приміщенні, яке постоялець готелю орендував у центрі Чернівців.
Там поліцейські знайшли особливо небезпечні наркотичні засоби та психотропну речовину.
Протиправну діяльність 36-річного чоловіка
задокументували працівники Управління протидії наркозлочинності
Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області.
Під час санкціонованого обшуку в номері одного
з постояльців готелю «Черемош» правоохоронці виявили та вилучили
приладдя для виготовлення психотропної речовини, майже 6 кілограмів
різних прекурсорів, 20 грамів амфетаміну та ємкості з його залишками, а
також 30 грамів канабісу.
Крім цього,
у іншому приміщенні, яке орендував даний громадянин, поліцейські
виявили й вилучили ще 20 грамів канабісу і 12 таблеток «екстазі». Усе
вилучене направлено на проведення експертизи.
Правопорушник
раніше вже був судимий за збут наркотиків, однак так і не припинив
своєї протиправної діяльності. Йому вже оголошено про підозру у
вчиненні злочину. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному
запобіжного заходу.
На даний час триває досудове розслідування.
Поліцейські встановлюють канали надходження та збуту наркозасобів, а також інших осіб, причетних до даного злочину.
За матеріалами ВК ГУНП у Чернівецькій області
Немає коментарів:
Дописати коментар