У художньому музеї розпочала свою роботу незвичайна фотовиставка «Відкриваючи Буковину» з міжнародного молодіжного культурного проекту в рамках спільної заяви
« Чотири регіони для Європи».
Для більшості юних фотографів це перше представлення своїх робіт на осуд глядача.
На виставці представлено 20 робіт які були відзначені грамотами.
Проект відбувається за партнерської підтримки професійного фотоклубу « Позитив» в м. Чернівці та Чернівецького обласного художнього музею.
| Додати заголовок |
фотографії: спортивному, репортаж-ному, портретному, архітектурному та
пейзажному.
Мені дуже сподобалася сама атмосфера, дуже багато представлено - достойних робіт також з творчістю нових для себе майбутніх фотографів познайомився було цікаво.
Тут варто подякувати організаторам фотовиставки які привернули свою увагу саме до дитячого фото ракурсу робот саме дітей та їх фото - робіт які бувають не так часто у таких виставкових залах.
Проект відбувається за партнерської підтримки професійного фото-клубу « Позитив» в м. Чернівці та Чернівецького обласного художнього музею. В рамках цього проекту юні фото-любителі з чотирьох країн мали можливість спробувати себе в різних жанрах
Було цікаво!!!
ВідповістиВидалити