В місті пропонують встановити підземні сміттєві контейнери
Таку пропозицію зареєстрували на сайті міської ради
На сайті Чернівецької міської ради зареєстрували електронну петицію,
якою пропонують встановити в місті підземні контейнери для сміття.
"Департаменту ЖКГ разом з депутатами міської ради розробити комплексну програму 2017-2022 по встановленню підземних смітників на території м.Чернівці. Підземні контейнери для сміття — це практичне і екологічне рішення, яке зберігає архітектуру та створює комфортні умови для мешканців та гостей міста Чернівці. Вони обладнані сонячними інформаційними панелями та спеціальними датчиками, які повідомлятимуть диспетчера про заповненість бака. Крім того, у нових урнах працює протипожежна система - на випадок, якщо всередину потрапить предмет, що може спричинити загоряння. Підземні контейнери також дозволять економити квадратні метри м.Чернівці, особливо у центральній частині міста. Один підземний контейнер зберігає 5 кубометрів сміття та замінює 5 звичайних баків", - йдеться у тексті петиції.
"Такі баки функціонують у країнах Європи. Ці контейнери сучасні, місткі, виглядають охайно, адже у чернівецьких дворах часто стоять брудні контейнери, повні сміття, вони займають багато місця, а мешканці скаржаться на неприємний запах", - пише автор петиції Сергій Обшанський.
Підписати петицію можна протягом 30 днів. Сьогодні, у перший день збору підписів, її підтримали 58 громадян. Для розгляду вона повинна набрати 250 голосів.
"Департаменту ЖКГ разом з депутатами міської ради розробити комплексну програму 2017-2022 по встановленню підземних смітників на території м.Чернівці. Підземні контейнери для сміття — це практичне і екологічне рішення, яке зберігає архітектуру та створює комфортні умови для мешканців та гостей міста Чернівці. Вони обладнані сонячними інформаційними панелями та спеціальними датчиками, які повідомлятимуть диспетчера про заповненість бака. Крім того, у нових урнах працює протипожежна система - на випадок, якщо всередину потрапить предмет, що може спричинити загоряння. Підземні контейнери також дозволять економити квадратні метри м.Чернівці, особливо у центральній частині міста. Один підземний контейнер зберігає 5 кубометрів сміття та замінює 5 звичайних баків", - йдеться у тексті петиції.
"Такі баки функціонують у країнах Європи. Ці контейнери сучасні, місткі, виглядають охайно, адже у чернівецьких дворах часто стоять брудні контейнери, повні сміття, вони займають багато місця, а мешканці скаржаться на неприємний запах", - пише автор петиції Сергій Обшанський.
Підписати петицію можна протягом 30 днів. Сьогодні, у перший день збору підписів, її підтримали 58 громадян. Для розгляду вона повинна набрати 250 голосів.
Немає коментарів:
Дописати коментар