В Чернівцях у власній квартирі повісився чоловік

У Чернівцях у власній квартирі на вулиці Воробкевича місцевий житель покінчив з життя.
Про просшествіі повідомили в прес-службі Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.


33-річний чоловік наклав на себе руки через повішення. Сусіди покійного зазначають, що його виявили не відразу, а тільки через кілька днів після смерті. Правоохоронці зі слів дружини померлого відзначають, що в родині конфліктних ситуацій не траплялося.
Поліція займається з’ясуванням обставин даного випадку. За фактом даної події було відкрито кримінальне провадження.

Немає коментарів:

Дописати коментар