У Криму оголосили про відключення електроенергії (Фото: Reuters)
В окупованому Криму у четвер, 25 червня, після 11-ї ранку оголосили режим "тимчасового припинення електропостачання". Про це заявили в підконтрольному росіянам Крименерго.
Окупанти заявили, що це «вимушений захід» для виключення перевантаження електричної мережі з метою не допустити аварії в усій енергосистемі. Водночас точних погодинних графіків по районах електричних мереж наразі немає.
Удари Сил оборони по об'єктах росіян у Криму — головне
Вночі 22 червня безпілотники атакували низку цілей в окупованому Криму. Місцеві жителі повідомляли про вибухи та роботу ППО. Повідомлялося, що під ударом опинилися Таврійська ТЕС, будівля прикордонної служби ФСБ в Армянську та паливні бази у Феодосії.
В ніч проти 21 червня в Керчі після атаки БПЛА спалахнула масштабна пожежа на території паливного терміналу в морському рибному порту, а окупаційна влада Криму оголосила, що продаж палива на АЗС призупинено.
Пізніше в Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що в ніч проти 21 червня Сили оборони завдали удару по нафтовому терміналу в окупованій Керчі та порту Кавказ на території самої держави-агресора РФ.
У ніч проти 24 червня по головній електроподстанції Севастополя в Криму було завдано три удари. В результаті атаки спалахнула масштабна пожежа, у місті зникло електропостачання.
Того ж дня СБУ повідомила, що завдала удару по системах ППО російських військ у районі Керченської протоки, а також по військових аеродромах Саки та Гвардійське на території Криму.
Немає коментарів:
Дописати коментар