В Криму вводять жорсткі обмеження

 

В Криму вводять жорсткі обмеження
Фото: кадр з відео
Пожежа на нафтобазі в Керчі 21 червня

Окупаційна влада Криму вводить "комендантську годину" та закриває паромне сполучення з Росією.

В Криму заборонили проведення будь-яких заходів, обмежили роботу магазинів до 20:00, а транспорту до 21:00, повідомив окупаційний мер Севастополя Михайло Развожаєв.

Загалом, місцева влада вводить низку обмежень:

  • Паливо в найближчі дні продавати не будуть.
  • В Криму вводиться "комендантська година".
  • Пороми не працюватимуть. На курсування суспільного транспорту вводять графіки.
  • ТРЦ і супермаркети мають зачинятися о 20:00.
  • Вуличне освітлення вмикати не будуть через дефіцит електроенергії.

Раніше соцмережі повідомляли, що на фоні відсутності палива, світла та водопостачання росіяни масово тікають з окупованого Криму. Проте виїхати з півострову наразі не так просто: квитків немає, потяги скасовують, а на Кримськоум мосту - величезний затор.

Стимулу покинути Крим росіянам дали Сили безпілотних систем ЗСУ, які натякнули на удари по Кримському мосту.

"Ні на що не натякаємо, але ми сьогодні вночі, дуже зблизька і з різних ракурсів бачили Кримський міст", - заявили там.

Новини від Корреспондент.net

Немає коментарів:

Дописати коментар