Дим палаючої електроподстанції в Севастополі (Фото: Крымский ветер / Telegram)
У ніч на 24 червня у тимчасово окупованому РФ Криму пролунала серія вибухів — і в Сімферополі, і в Севастополі, і в інших населених пунктах.
08:25 У Сімферополі після нічної атаки горіла ТЕЦ — OSINT-аналіз
Факт пожежі на Сімферопольській ТЕЦ у ніч на 24 червня підтвердили OSINT-аналітики російського опозиційного каналу ASTRA на основі кадрів моніторингового каналу Exilenova+
Сімферопольська ТЕЦ забезпечує 30% потреб у тепловій енергії Сімферополя, а також живить селища Гресівський, Бакачик-Кият (Комсомольське), Аерофлотський та частково Молодіжне.
Оновлено о 06:32. Як пише Кримський вітер з посиланням на підписників, було кілька влучень у головну електропідстанцію ПС 330/220/110/35 кВ у Севастополі. На місці сталася сильна пожежа — стовп чорного диму підіймається високо вгору і його видно на багато кілометрів.
Сам Севастополь, як і раніше, залишається знеструмленим, повідомили підписники каналу.
Оновлено о 05:59. Як повідомляє моніторингова група Кримський вітер з посиланням на дані супутникової зйомки, на південь від Керчі зафіксовано пожежу на території військового містечка. Зокрема, помічено два осередки загоряння, причина якого невідома.
Як повідомили підписники каналу, вибухи в Керчі в ніч на 24 червня було чутно о 02:08, 02:23, 03:34 та 03:36.
Оновлено о 05:09. Так званий «губернатор» Севастополя Михайло Развозжаєв стверджує, що все місто «тимчасово» залишилося без електропостачання.
Оновлено о 04:15. Як повідомляв підписник Кримського вітру, вибух було зафіксовано в районі мису Фіолент у Севастополі. Пізніше інші підписники повідомили, що безпілотники атакували Балаклавську ТЕС у місті.
Ще пізніше в Севастополі були зафіксовані проблеми з електропостачанням — більша частина міста занурилася в темряву, повідомили підписники Кримського вітру.
Про це повідомляє Telegram-канал Кримський вітер з посиланням на підписників.
Зокрема, повідомлялося, що у Радянському районі мобільна вогнева група окупантів намагалася збити«добрий» дрон. Крім того, повідомлялося про потужний вибух у Красноперекопську.
Пізніше стало відомо про потужний вибух у Сімферопольському районі, а також про серію гучних вибухів у Сімферополі.
«З Сімферополя повідомляють, що від вибухів трясуться вікна та двері в квартирах», — пише Кримський вітер.
Пізніше підписники Telegram-каналу повідомили, що в селищі Кіровське було зафіксовано приліт у районі залізничної станції.
В ніч на 21 червня в Керчі після атаки БПЛА спалахнула масштабна пожежа на території паливного терміналу в морському рибному порту, а окупаційна влада Криму оголосила, що продаж палива на АЗС призупинено.
Згодом у Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що в ніч на 21 червня Сили оборони завдали удару по нафтовому терміналу в окупованій Керчі та порту Кавказ на території самої держави-агресора РФ. 20 червня вони атакували Тюменський НПЗ за 2000 км від українського кордону.
Командувач Силами безпілотних систем ЗСУ Роберт Бровді у своєму Telegram-каналі опублікував відео влучень у нафтобазу нафтоналивного терміналу в Керчі. Він вибачився перед українцями на окупованій території «за постійну тривогу, закриті мости/дороги, темряву, шум і стрес» та порадив їм берегтися й триматися «подалі від військових об'єктів та всього, що становить небезпеку загоряння».
В ніч на 22 червня безпілотники атакували низку цілей у тимчасово окупованому Криму. Місцеві жителі повідомляли про вибухи та роботу ППО. Повідомлялося, що під ударом опинилися Таврійська ТЕС, будівля прикордонної служби ФСБ в Армянську та паливні бази у Феодосії.
Як повідомляв «Кримський вітер», у ніч на 23 червня у тимчасово окупованому Криму було атаковано залізничну станцію, нафтотермінал, а також позиції С-300/С-400.
Зокрема, у Керчі на залізничній станції «Південна» сталася пожежа. Згідно з супутниковими знімками, на Керченському півострові, а також у порту «Кавказ» сталося кілька пожеж.
Немає коментарів:
Дописати коментар