У Чернівцях судитимуть 37-річного чоловіка за зберігання амфетаміну у великому розмірі

 

У Чернівцях судитимуть 37-річного чоловіка за зберігання амфетаміну у великому розмірі


У Чернівцях судитимуть 37-річного місцевого жителя, якого підозрюють у незаконному зберіганні психотропної речовини у великому розмірі.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.


Інцидент трапився у квітні. Під час перевірки у чоловіка знайшли згорток із білим порошком, який направили на експертизу.

Дослідження показало, що вилучена речовина є амфетаміном, який відноситься до психотропних і має обмежений обіг в Україні. Обсяг визначили як великий.

Чоловікові інкримінують ч. 2 ст. 309 КК України - незаконне зберігання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту. Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі.

Немає коментарів:

Дописати коментар