За невизнання Росії країною-агресором будуть карати

Росія – це окупант та агресор. Вважаєш інакше – очікуй покарання. У парламенті депутати пропонують заборонити публічним діячам і посадовим особам заперечувати російську агресію проти України. Думки серед експертного середовища розділились.

 

 Деякі закцентували увагу на тому, що в запропонованому законопроєкті немає пункту, а як саме каратимуть. Водночас інші фахівці ствердно заявляють, що дії влади абсурдні. Треті ж пояснюють, що кожне слово політика про відсутність російської агресії – це ніж у спину українцям... а тому ініціатива хороша. Подробиці дивіться у сюжеті.

Немає коментарів:

Дописати коментар