В одному з кафе Одеси чоловік ножем вбив співробітницю закладу

 

Вбивство в Одесі ГУ Нацполіції в Одеській області

В одному з кафе Одеси чоловік кількома ударами ножем у груди вбив співробітницю закладу. Про це повідомляє Приморський відділ поліції.

 

За словами правоохоронців, інцидент стався близько 10-ї години ранку у суботу, 31 жовтня.

"До Приморського відділу поліції надійшла інформація, що в одному із закладів, розташованому в місті Одеса, невідома особа нанесла кілька ножових поранень працівнику даного закладу", - йдеться у повідомленні.

Вбивство в Одесі ГУ Нацполіції в Одеській області

Зловмисником виявився чоловік 1973 року народження, його затримали. Подію кваліфікували за ч. 1 ст. 115 ("Умисне вбивство") Кримінального кодексу України.

Правоохорнці зазначають, що мотиви злочину правопорушник не пояснює, наразі вони встановлюються.

Раніше у Миколаєві слідчі оголосили про підозру чоловікові, який облив хімічною речовиною свою співмешканку та двох дітей – 15-річного сина та однорічну доньку.

Джерело: 112.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар