У школах Чернівецької області, які знаходяться в районах червоної зони карантину, з 2 листопада навчання продовжать дистанційно. Про це повідомила заступник директора департаменту Чернівецької ОДА Надія Періус.
“Якщо ми говоримо про червону карантинну зону – це буде виключно дистанційна форма навчання. Якщо ми говоримо про помаранчеву карантинну зону, то тут у нас є вибір – це може бути змішана форма навчання або ж очна,” – сказала вона.
Періус додала, що у помаранчевій зоні на дистанційну форму навчання перейдуть ті заклади, де виявлений коронавірус серед учнів чи вчителів.
Немає коментарів:
Дописати коментар