Залишається гострою проблема
забезпечення хворих киснем. Зберігається дефіцит кисневих точок в
інфекційному відділенні обласної лікарні. Не вистачає кисневих
концентраторів. Часто лікарям доводиться ділити один апарат між двома
пацієнтами. Або, ще гірше, обирати, кому саме надати допомогу, - про це
йдеться у сюжеті на YouTube каналі Чернівці LIVE за участю лікарки-інфекціоністки Чернівецької обласної клінічної лікарні Ольги Кобевко.
На оголошення цієї інформації у соціальних мережах лікаркою-інфекціоністкою Ольгою Кобевко місцева влада відреагувала категорично – заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак звернулася із заявою до СБУ та Нацполіції, щоби перевірити, цитуємо: "На кого озвучений лікаркою меседж мав бути розрахований".
У час війни з вірусом влада повинна об’єднувати зусилля з громадськістю та професійною медичною спільнотою, а не чинити тиск на лікарів, які публічно говорять про наявні проблеми.
Жодні погрози чи залякування не змусять
медиків мовчати, адже людське життя завжди буде для лікаря пріоритетом, –
наголошує Ольга Кобевко.
Немає коментарів:
Дописати коментар