КИЇВ. 14 березня. УНН. 13 березня бойовики 2 рази порушили режим припинення вогню. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-центр Операції об’єднаних сил.
Військові
повідомили, що бойовики (у смузі дій оперативно-тактичного угруповання
“Схід”) обстріляли: “із станкових протитанкових гранатометів
та стрілецької зброї у районі міста Авдіївка та зі снайперської зброї —
поблизу населеного пункту Мар’їнка”.
В результаті обстрілів двоє військовослужбовців отримали поранення.
“За даними розвідки, одного окупанта
було знищено, трьох поранено. Від початку поточної доби обстрілів
позицій наших військ не зафіксовано”, — додали у прес-центрі ООС.
Джерело:
УНН
Немає коментарів:
Дописати коментар