Петро Порошенко піариться на війні. Це правда. Дійсно, армія додає
йому популярності і він активно цим користується. Погано це чи добре?
Якщо армія має один з найвищих рейтингів довіри в країні, а ти
головнокомандувач, то це, як мінімум, розумно.
Обговорюючи піар на війні, важливо не плутати причину із наслідками. Зараз у Путіна активно розкручують тезу, що українська влада веде війну заради піару. І наших моряків послали в Азовське море не заради захисту українських портів, а для передвиборного піару. Але ось яка справа. Піар на війні має дві складові: піар і війну. І, якщо у вас є хоч крапелька мозку, на рівні елементарної логіки зрозуміло, що причина тут - війна, а наслідок - піар. І ніяк не навпаки.
Якби Росія не захопила Крим і Донбас, українська влада могла скільки завгодно хотіти піару на війні, але яким чином це бажання реалізувати? Хіба що в Ростовську область вторгнутися. Здається, це прописна істина - не можна закінчити війну, якщо агресор не ти.
Низький уклін простим українським солдатам і офіцерам, які не дали простим людям з Пермі і Бурятії прорвати фронт і влаштувати з нами сніданок на кордоні. Західному.
Оригінал
Обговорюючи піар на війні, важливо не плутати причину із наслідками. Зараз у Путіна активно розкручують тезу, що українська влада веде війну заради піару. І наших моряків послали в Азовське море не заради захисту українських портів, а для передвиборного піару. Але ось яка справа. Піар на війні має дві складові: піар і війну. І, якщо у вас є хоч крапелька мозку, на рівні елементарної логіки зрозуміло, що причина тут - війна, а наслідок - піар. І ніяк не навпаки.
Якби Росія не захопила Крим і Донбас, українська влада могла скільки завгодно хотіти піару на війні, але яким чином це бажання реалізувати? Хіба що в Ростовську область вторгнутися. Здається, це прописна істина - не можна закінчити війну, якщо агресор не ти.
Якби Росія не захопила Крим і Донбас, українська влада могла скільки
завгодно хотіти піару на війні, але яким чином це бажання реалізувати?
Хіба що в Ростовську область вторгнутися
У ворога тут свої цілі. Він Крим забрав не для того, щоб потім з
Тимошенко чаю попити і назад віддати. Але знаходяться нові і нові жертви
пропаганди, які щиро вірять, що воює не Москва, а Київ. Тому що влада
піариться на війні. Будь-пенсіонер в ЖЕКу або таксист на раз-два
розкладе все: вони воюють, тому що їм вигідно! А прості люди - їм же
нічого ділити! Іноді від таких дурниць просто опускаються руки і не
знаєш що сказати.Низький уклін простим українським солдатам і офіцерам, які не дали простим людям з Пермі і Бурятії прорвати фронт і влаштувати з нами сніданок на кордоні. Західному.
Оригінал
Немає коментарів:
Дописати коментар