http://www.bn24.biz.ua
До слова сказати, за минулу добу, як сказано в повідомленні Штабу ООС, троє терористів були знищені , ще четверо стали “300-ми”. У свою чергу сепаратистка і затята пропагандистка “русского мира” Марина Харкова констатує дефіцит особового складу терористів.
Через брак “гарматного м’яса” залишаються в розташуваннях бандформувань вояки “несуть службу” без звільнень, без відпочинку, без відпусток і без ротацій. Вона пише, що про рядових терористів все забули, ніхто про них не дбає. Найманці виснаженим. “Абсолютно нічого не змінилося зі зміною” влади “, яка не цінує і не береже наш людський ресурс …” – скаржиться сепаратистка.

Більш того, вона не приховує роздратування, що сили ООС знову просуваються в “сірій зоні” на Світлодарськ дузі. За її словами, ВСУ недавно знову просунулися ближче до “зони відповідальності” терористів в районі недавно взятих під контроль сил ООС Рассадок. “І нічого хорошого в цьому немає”, – відкрито визнала прихильниця окупантів.
T
Немає коментарів:
Дописати коментар