В Одесі військовослужбовець відкрив стрілянину після перепалки

 Після стрілянини військовослужбовець буде звільнений з лав ЗСУ (ілюстративне фото)
Фото: pixabay.com

Після стрілянини військовослужбовець буде звільнений з лав ЗСУ (ілюстративне фото)
Вночі в Одесі військовослужбовець Збройних сил України після словесної перепалки вистрілив з пістолета в повітря.


Як повідомляє оперативне командування Південь, військовослужбовець був затриманий правоохоронними органами, які перебували неподалік.
В результаті стрілянини ніхто не постраждав.
Після інциденту було призначено службове розслідування
За вчинене правопорушення військовослужбовець буде звільнений з лав Збройних сил України.
Також наголошується, що ЗСУ згідно з указом президента виконують завдання в умовах воєнного стану і приведені в повну бойову готовність.
Нагадаємо, після подій в Керченській протоці президент України ввів воєнний стан на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Луганська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська, а також у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії.

Немає коментарів:

Дописати коментар