"Після операції з ноги Надії стирчали дренажі, щоб стікала рідина і кров. Працівники СБУ хотіла забрати її в СІЗО того ж дня, але ми з боєм відстояли одну добу у лікарні.
Сподівалась, сестру заберуть назад в слідчий ізолятор після обіду, щоб можна було поміняти пов'язки та зробити необхідні процедури. Але відвезли ще о 9.30 ранку. Зараз Надія у своїй камері. При такій операції стаціонар необхідний декілька днів. Ускладнення можуть загрожувати пожиттєвим каліцтвом. За таке ставлення будемо подавати позов до Європейського суду з прав людини, бо це порушення її прав".
У лікарні Надії слідчі не дали відпочити говорить Віра Савченко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Савченко оперують
"Надія їхала до СІЗО з катетером в руці. Їй мають колоти
знеболювальні. У лікарні не дали нормально відпочити - в палату постійно
заходили і виходили люди у формі. Мене відвідати сестру не пустили.За три-чотири тижні після операції має початись реабілітаційний період. Триватиме біля шести місяців. Будуть спеціальні процедури у спортивному залі. Працівники ізолятора пообіцяли возити її на ці заняття".
Немає коментарів:
Дописати коментар