Сьогодні вже неважливо, хто буде президентом


Сьогодні вже неважливо, хто буде президентом. Їм тільки здається, що після отримання булави яким завгодно способом, життя налагодиться. Чи не налагодиться. У них точно не налагодиться. А у нас і поготів.

 
Я не заздрю ​​нікому, хто отримає президентські повноваження на найближчі 5 років. Ця людина або свідомо смертник, або просто дебіл, або геній. яких у нас немає ...

Кришку котла ось-ось зірве під три чорти. І на ліхтарних стовпах повісять не тільки президента разом з усією його почтом. Але і кандидатів. Навіть найкращих - за те, що не змогли президентами стати.

Юрій КАСЬ

Немає коментарів:

Дописати коментар