Я не заздрю нікому, хто отримає президентські повноваження на найближчі 5 років. Ця людина або свідомо смертник, або просто дебіл, або геній. яких у нас немає ...
Кришку котла ось-ось зірве під три чорти. І на ліхтарних стовпах повісять не тільки президента разом з усією його почтом. Але і кандидатів. Навіть найкращих - за те, що не змогли президентами стати.
Юрій КАСЬ
Немає коментарів:
Дописати коментар