Якщо навіть припустити неможливе, що Путін не розумів наслідків своїх дій, після того, як в результаті штурму загинули майже дві сотні дітей, він повинен був, як мінімум, піти у відставку, а скоріше, просто пустити собі кулю в лоб. Але він спокійно переступив через гору дитячих трупів і використовував цю трагедію в корисливих цілях - під шумок скасував вибори губернаторів і т.д.
Тоді йому все зійшло з рук. Дітовбивцю навіть не вигнали з великої вісімки. Саме тому в подальшому стала можлива серія нових путінських злочинів проти людяності: від збитого малазійського Боїнга до Иловайской бійні ...
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Немає коментарів:
Дописати коментар