В Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь

Після сходження вогню патріарх Феофіл III передав його присутнім у храмі
Фото: Omer Messinger / ZUMAPRESS.com/ Globallookpress Фото з відкритих джерел
В єрусалимському храмі Гробу Господнього зійшов Благодатний вогонь. Він вважається святинею для вірян, а його появу називають дивом.


Винесення вогню символізує вихід з Гробу «Світла Істинного», тобто воскреслого Ісуса Христа.
Делегація Київського патріархату доставить Благодатний вогонь до України з Єрусалиму в суботу, 7 квітня, о 19:40 за київським часом.
Нагадаємо, Благодатний вогонь сходить кожен рік у суботу напередодні православного Великодня в храмі над Гробом Господнім у Єрусалимі. Чин сходження Благодатного вогню здійснює в Кувуклії (каплиці) Гробу Господнього особисто Єрусалимський патріарх. Потім християни поширюють вогонь свічками і спеціальними лампами по всьому світу

Немає коментарів:

Дописати коментар