Сили підрозділу спецпризначення МВС України "Омега", спільно зі спецназом СБУ "Альфа" перекрили центр Харкова, міське метро.
Їм вдалося звільнити будівлю облдержадміністрації, захопленої терористами. На кінець дня українська влада була повністю відновлена в місті.
- Харків. Почалася "антитерористична операція". Центр міста перекритий. Як і станції метро. Не хвилюйтеся. Завершимо - відкриємо, - написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
Тоді операція проти проросійських бойовиків проводилася без застосування вогнепальної зброї. Метою оепарції було звільнення Харківської ОДА від проросійських сепаратистів. Адміністрацію бойовики підпалили та захопили вночі. Тоді заарештували близько 70 сепаратистів.
- Діє "Ягуар" з центральної України. Діє професійно - без пострілів і жертв. Готові діяти скрізь на сході, нейтралізуючи злочинців, - зазначив народний депутат від " Батьківщини" Микола Княжицький.
6 квітня 2014 року по східних містах України пройшли мітинги проросійських бойовиків. Того ж дня були захоплені обладміністрації в Харкові та Донецьку. У Луганську того дня мітингувальників захопили будівлю СБУ.
Остаточно ситуація в Харкові стабілізувалася до кінця квітня.
Немає коментарів:
Дописати коментар