У зоні проведення АТО загинув військовослужбовець, - штаб

EPA
Протягом минулої доби бойовики шість разів відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України, внаслідок чого загинув український військовослужбовець. Про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО на сторінці в Facebook.


"Вчора вдень спостерігалася вогнева активність бойовиків російсько-окупаційних військ. Ворог продовжував застосовувати міномети різних калібрів, нахабно порушуючи мінські домовленості не тільки в напрямку позицій захисників України, але й у бік окупованого прифронтового населеного пункту", – зазначають в штабі.
Зокрема, на луганському напрямку бойовики вели вогонь з 120-мм мінометів по українським опорним пунктам в районі Троїцького. Неодноразово з мінометів калібру 120-мм і 82-мм, а також гранатометів НЗФ обстрілювали оборонні укріплення ЗСУ біля Луганського.
На донецькому напрямку учасники незаконних збройних формувань застосували міномети калібру 82-мм по позиціях українських бійців коло Новотроїцького. Крім того, тут вони з метою провокацій вели мінометний вогонь по черзі в бік українських опорних пунктів і по інфраструктурі тимчасово непідконтрольного українською владою Докучаєвська. Саме в результаті мінометного вогню противника і загинув український боєць.

Немає коментарів:

Дописати коментар