На Львівщині судитимуть жінку, яка тяжко травмувала чоловіка

На Львівщині судитимуть жінку, яка тяжко травмувала чоловіка
За процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №3 завершено досудове розслідування та скеровано до судуобвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно мешканки Пустомитівщини, яка обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 121КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження).

Нагадаємо, що подія трапилась минулоріч у листопаді.
Жінка, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння розпочала словесний конфлікт із братом свого співмешканця, під час якого нанесла йому ножовий удар у живіт та пошкодила печінку.
За вчинення вказаного злочину санкція ч.1 ст.121 КК України, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.
За матеріалами прес-служби прокуратури Львівської області

Немає коментарів:

Дописати коментар