За процесуального керівництва Львівської
місцевої прокуратури №3 завершено досудове розслідування та скеровано до
судуобвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно мешканки
Пустомитівщини, яка обвинувачується у вчиненні кримінального
правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 121КК України (умисне тяжке
тілесне ушкодження).
Нагадаємо, що подія трапилась минулоріч у листопаді.
Жінка, перебуваючи у стані алкогольного
сп’яніння розпочала словесний конфлікт із братом свого співмешканця, під
час якого нанесла йому ножовий удар у живіт та пошкодила печінку.
За вчинення вказаного злочину санкція ч.1
ст.121 КК України, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на
строк до 8 років.
За матеріалами прес-служби прокуратури Львівської області
Немає коментарів:
Дописати коментар