До реанімації госпіталізували буковинця, який отруївся сурогатним алкоголем

До реанімації госпіталізували буковинця, який отруївся сурогатним алкоголем
До лікарні потрапив житель села Ломачинці 1978 року народження
nordbess-news.cv.ua
A A A
Жодних протиправних дій відносно отруєного вчинено не було 
 
20 січня 2018 року з міста Новодністровськ до реанімаційного відділення Сокирянської центральної лікарні було госпіталізовано невідомого чоловіка в непритомному стані. Про дану подію лікарі негайно проінформували правоохоронців.
Виїздом на місце події слідчо-оперативною групою Сокирянського відділення поліції було встановлено, що до лікарні потрапив житель села Ломачинці, 1978 року народження. Чоловік, за свідченням очевидців, після тривалого вживання алкоголю втратив свідомість на одній із вулиць м. Новодністровськ та в подальшому був госпіталізований до Сокирянської ЦРЛ з діагнозом: отруєння сурогатами алкоголю.
Жодних протиправних дій відносно самостійно отруєного вчинено не було. Про це повідомляє Північно-бессарабський інформаційний портал з посиланням на Сокирянське відділення поліції.

Немає коментарів:

Дописати коментар