Росіяни будуть всіх нагинати, поки самі не помруть


Останнім часом звернув увагу, що практично 100% моїх колишніх знайомих, що залишилися в Росії, раптово і синхронно "захворіли" однієї і тієї ж темою.

 
А тема така: Все в Росії стає прекрасно, життя налагоджується, нафта стала рости і тепер буде рости нескінченно і скоро ми "як раніше всіх нагнися".
Читайте також: За складом своєї психіки росіяни орієнтовані на негатив більше, ніж на позитив - психолог
Безумовно, якби не було тут "нафти", було б щось інше через що "життя налагоджується". Але мене в зв'язку з цим зацікавили два моменти.
1. Очевидно з'явилися якісь альтернативні канали зомбування россіянцев крім ТВ. У всякому разі, ця тема по ТВ не просувається, а очевидно доходить до мізків якимось іншим способом. Яким я вже не знаю, чи то ВК, то чи Однокласники, а можливо і спецагенти впливу по курилках в конторах (є така цілком реальна тема).
Читайте також: Феномен загадкової російської душі
2. Зверніть увагу на вектор перспектив. Чи не "ми будемо жити краще, коли на нафту ціни піднімуться", а "ми всіх знову нагнися". А ось це вже серйозний показник, замість того, щоб налагодити своє життя, "нагнути" оточуючих. Боюся це вже з пелюшок вбирається. Так вони і будуть всіх нагинати, поки самі не помруть.

1 коментар:

  1. У суспільну свідомість запущений вірус.Вірус мутує і живе своїм життям. На громадських кафедрах деяких радянських інститутів (!) Читався курс "Чутки" Я ще пам'ятаю жінок в автобусі з повними сітками сірників, мила. Слух-скоро зникне з продажу. Розповсюджується миттєво.

    ВідповістиВидалити