Троє осіб отримали поранення в результаті стрілянини на Вокзальній площі
ГУ Нацполіції у Києві
 
У Києві на Вокзальній площі вранці в четвер, 10 серпня, внаслідок конфлікту двоє невідомих відкрили вогонь з травматичної зброї, поранивши трьох осіб, інформує відділ комунікацій Головного управління Національної поліції у Києві.
Постраждалі були госпіталізовані з пораненнями ніг і рук. Їм надають першу медичну допомогу. Чоловікам вдалося втекти з місця події.
"О 9:50 в чергову частину надійшло повідомлення про те, що неподалік від закладу громадського харчування біля залізничного вокзалу в результаті конфлікту двоє зловмисників пораненили, імовірно - з травматичної зброї, трьох чоловіків. За попередньою інформацією лікарів, у постраждалих травми ніг і рук. Їх доставили в лікарню, де надають необхідну допомогу. Нападники втекли", - йдеться в повідомленні.
На місці стрілянини працюють наряди патрульної поліції та слідчо-оперативні групи районного та Головного управління Нацполіції Києва. З'ясовуються обставини події.

Як згодом повідомила кореспондент "112 Україна" з місця події, станом на 12:00 правоохоронці завершили проведення слідчих дій у районі, де сталася стрілянина.