Цінники на продукти не відповідають дійсності
Добитися здачі та якісного товару не так легко
Нині кожен виживає, як може, та на жаль,
дехто це робить за чийсь рахунок. Тому обман підстерігає на кожному
кроці. Особливо якщо говорити про магазини.
Звісно ж, найпопулярніші
серед них продуктові. А оскільки їду люди поки що купують, то власники і
продавці цих крамниць та супермаркетів наживаються на них. То на
ціннику написали меншу вартість, то не додали здачі. То продали товар,
який давно мав би бути на смітнику, і ось вам прибуток.
Вітчизняна слива в Чернівцях дорожча, ніж імпортний персик
- Наші магазини – це просто жах. Вже
десять років живу в Англії і коли приїжджаю погостювати до батьків,
щоразу дивуюся. По-перше, чому решту за хліб мені мають давати
цукерками, це що нова валюта, чи мені завтра за них щось продадуть? На
прохання дати решту грошима, продавці зазвичай реагують так, ніби ви
вимагаєте в них їхні особисті гроші. По-друге, якщо не перевіряти
реально ціни та не звіряти, що у вас в пакеті, а що в чеку, то запросто
заплатите двічі за один товар чи дізнаєтеся про подорожчання товару,
купивши його. Ну і по-третє, якості не гарантує ніхто. Їжте, що дають,
інакше і не скажеш, - обурюється чернівчанка Галина Байкова.
- І все це при тому, що вартість продуктів не є співмірна із доходами
більшої частини населення. А спробу відстояти свої права найчастіше
продавці та адміністрація сприймають або неадекватно, або зі щирим
здивуванням, мовляв, як це так, вона хоче повернути гроші за зіпсоване
молоко, та ще й здачу їй давай грошима і всю до копійки – дивна якась.
Та якби люди не соромилися і таки вимагали дотримання їхніх прав, все
було б інакше, думаю.
Та поки що маємо те, що маємо. Фахівці ж кажуть, скарг є дуже багато.
Уляна ДЕЛІКАТНА
Немає коментарів:
Дописати коментар