
Сьогодні ввечері, 7 серпня 2017 року, по
вул. Б. Хмельницького біля Сторожинецької ЗОШ №3 І-ІІ ст. трапилося ДТП
за участі автомобілів ВАЗ 2106 та Мерседес Віто.


Як нам стало відомо, обидві автівки
рухалися в напрямку виїзду з міста. Водій ВАЗ мав намір здійснити
поворот праворуч на прилеглу вулицю. В цей момент водій Віто, який
рухався позаду, з невідомих наразі причин допустив зіткнення з
легковиком.
В результаті удару обидва автомобілі
отримали ушкодження, а ВАЗ викинуло за межі проїжджої частини. На щастя,
ніхто не постраждав.
За кермом мікроавтобуса знаходилася
жінка, яка, маючи всі ознаки алкогольного сп’яніння, в Сторожинецькій
ЦРЛ відмовилася від проходження огляду для визначення ступеню сп’яніння.
Матеріали будуть передані поліцією до суду, який прийме рішення згідно
чинного законодавства.
Немає коментарів:
Дописати коментар