Чоловіків, що назвались поліцейськими й пограбували пенсіонера, затримали патрульні Вінниці.
На спецлінію 102 зателефонував 65-річний
чоловік й поскаржився: став жертвою злочинців. Зі слів заявника, двоє
невідомих прийшли до його будинку, назвались правоохоронцями, сказали,
що будинок потрібно обшукати й забрали 2 мобільних телефони, золоті
прикраси й 3000 гривень. Коли чоловіки пішли, пенсіонер здогадався, що
його, можливо, обманули й набрав 102.
Схожих за описом людей
віком 19 та 26 років патрульні затримали на залізничному вокзалі, коли
ймовірні злочинці сідали в таксі. З описаними потерпілим чоловіками
була ще жінка. На місце події викликали слідчо-оперативну групу.
Зараз слідчі перевіряють затриманих на причетність до цього чи інших злочинів.
За матеріалами ВК ГУНП у Вінницькій області
Немає коментарів:
Дописати коментар