Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Hennadii Moskal.
- Ми таки запустили ретро-паровоз на
Закарпатті – вчора туристичний потяг проїхав близько 60 кілометрів
Боржавською вузькоколійкою!
Старенький паровоз ГР-280, який привезли
з Гайворона (Кіровоградщина), потрудився на славу й сумлінно тягнув три
пасажирські вагони з Виноградова до Хмільника й назад. Його гучне
чмихання, потужний сигнал і густий, чорний вугільний дим із труби
викликали справжній фурор у туристів і мешканців сіл, що розташовані
вздовж залізничної колії.
Усе вийшло
просто суперово, незважаючи на аномальну спеку на Закарпатті (+38
градусів у затінку!!!). Так, у вагонах було гаряче не тільки від музики,
пісень і танців, але воно того вартувало!
Дякую всім, хто долучився до нашого
свята, а особливо бригаді машиністів із Гайворона! Перший туристичний
рейс із ретро-паровозом показав – Боржавську вузькоколійку, яка є одним
із символів Закарпаття, необхідно відродити!
Немає коментарів:
Дописати коментар