Крим побив рекорд споживання електроенергії

Крим побив рекорд споживання електроенергії
Фото: kafanews.com
У Криму ввели графік відключення світла

Кримчан і російських туристів просять поменше користуватися електроприладами.

 

В анексованому Криму знову введені графіки тимчасового відключення електрики. Мережі працюють на межі своєї потужності, і напередодні на півострові було встановлено історичний рекорд споживання електроенергії. Про це повідомляє Міненерго РФ.

"8 серпня о 19:47 за московським часом для запобігання перевищенню аварійно допустимого перетоку на перетині Тамань і ОЕС Півдня - Крим за командою чергового диспетчера ... введені графіки тимчасового відключення споживання на 20,3 МВт", - йдеться в повідомленні.

Стверджується, що аварійно відключеного електрообладнання в Криму немає.
Російські чиновники скаржаться, що Крим б’є рекорди споживання електроенергії через 40-градусну спеку. За їхніми даними, напередодні споживання електричної потужності в Криму перевищило історичний максимум навантажень - 1249 МВт (попередній - +1179 МВт 24 липня 2012 року).

"Збільшення енергоспоживання викликано аномально високими температурами і масовим використанням систем кондиціонування", - зазначили у відомстві.

За прогнозами синоптиків, спека протримається на півострові до кінця поточного тижня.

Крименерго закликає кримчан регіону і туристів за можливості менше вмикати електроприлади.

Як повідомляв Кореспондент.net,

Немає коментарів:

Дописати коментар