У Криму ввели графік відключення світла
Кримчан і російських туристів просять поменше користуватися електроприладами.
В анексованому Криму знову введені графіки тимчасового відключення електрики. Мережі працюють на межі своєї потужності, і напередодні на півострові було встановлено історичний рекорд споживання електроенергії. Про це повідомляє Міненерго РФ.
"8 серпня о 19:47 за московським часом для запобігання перевищенню аварійно допустимого перетоку на перетині Тамань і ОЕС Півдня - Крим за командою чергового диспетчера ... введені графіки тимчасового відключення споживання на 20,3 МВт", - йдеться в повідомленні.
Стверджується, що аварійно відключеного електрообладнання в Криму немає.
ЗА ТЕМОЮ

5 серпня 2017, 11:17
"Збільшення енергоспоживання викликано аномально високими температурами і масовим використанням систем кондиціонування", - зазначили у відомстві.
За прогнозами синоптиків, спека протримається на півострові до кінця поточного тижня.
Крименерго закликає кримчан регіону і туристів за можливості менше вмикати електроприлади.
Як повідомляв Кореспондент.net,
Немає коментарів:
Дописати коментар