Фото з відкритих джерел
У прес-центрі штабу АТО повідомляють про зменшення кількості обстрілів з боку бойовиків у порівнянні з вчорашнім днем, однак констатують напружену ситуацію на донецькому напрямку. Про це йдеться у зведенні штабу станом на 18:00.


"Так, після опівночі, бойовики тричі з різних напрямків вели вогонь із стрілецької зброї, великокаліберних кулеметів і гранатометів по наших позиціях на підступах до Авдіївки. А близько 2 години ночі ворог застосовував озброєння БМП неподалік Пісків. Крім того, знову грубо порушуючи мирні домовленості, майже о 16 годині бандити випустили 3 міни калібру 120 міліметрів по українських захисниках у районі Кримського, що на луганському напрямку", - йдеться в повідомленні.
У штабі додали, що, незважаючи на обстріли, українські сапери продовжують розмінування території Донбасу. За минулу добу сапери обстежили понад 8 га землі, вилучивши при цьому понад понад 100 вибухонебезпечних предметів.
Інформації про поранених бійців немає.
Як повідомлялося, за даними Міноборони, за минулу добу загиблих серед українських військових немає, поранення отримали троє бійців. Всього за минулу добу противник здійснив 31 обстріл.