За добу бойовики відкривали 31 раз вогонь - серед українців є жертви


За добу бойовики відкривали 31 раз вогонь - серед українців є жертви
Боєвики поранили трьох українців Фото: expres.ua
За добу на Донбасі поранені троє українських бійців, найманці РФ 31 разів відкривали вогонь.
Про це повідомляє штаб АТО


На відміну від попередніх днів противник не застосовував озброєння, калібр якого перевищує 100 міліметрів.
Великокаліберними кулеметами та гранатометами гатили позиціях під Авдіївкою, по шахті Бутівка, по Дослідному, Пісках та селищі Луганське.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бойовики продовжують поодинокі обстріли - штаб АТО
На Маріупольському напрямку було спокійніше. Вогонь пускав у сторону Широкино і Водяного.
На Луганському напрямку, близько 19-ї години боєвики випустили не менше 12 мін калібру 82 міліметри на нашу опорного пункту в Кримському. В результаті обстрілу двоє бійців отримали поранення.
На кожну вогневу провокацію сили АТО відкривали щілинний вогонь, дотримуючись Мінських домовленостей

Немає коментарів:

Дописати коментар