На нетверезу водійку, що врізалась у 2 бордюри й 3 авто, патрульні Києва склали адмінматеріали
Вночі патрульні прибули у Квітневий
провулок — там 30-річна водійка автомобіля Suzuki Liana пошкодила 3
чужих авто й на довершення всього врізалась у 2 бордюри.
Жінка з ознаками сп'яніння пояснила патрульним: святкувала день народження й вирішила проїхатись двором.
Під час перевірки на стан сп'яніння поліцейські виявили 1,56 проміле алкоголю в крові громадянки, що майже у 8 разів перевищує допустиму норму. Поліса обов’язкового страхування жінка при собі не мала.
Під час перевірки на стан сп'яніння поліцейські виявили 1,56 проміле алкоголю в крові громадянки, що майже у 8 разів перевищує допустиму норму. Поліса обов’язкового страхування жінка при собі не мала.
У результаті, на свій день народження
правопорушниця отримала від патрульних 3 адміністративні матеріали: за
ст. 130 (Керування у стані сп'яніння), ст. 124 (Порушення ПДР, що
спричинило пошкодження транспортних засобів), ст. 126 (Керування без
відповідних документів) КУпАП. Нетверезу жінку усунули від керування
авто.
За матеріалами ВК ГУНП у Києві

Немає коментарів:
Дописати коментар