Вбивцю трьох шахтарів відпустили під домашній арешт

Вбивцю трьох шахтарів відпустили під домашній арешт
У Донецькій області суд звільнив обвинуваченого у вбивстві шахтарів. Фото: РБК
Димитрівський міський суд Донецької області звільнив з-під варти обвинуваченого у вбивстві трьох шахтарів. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури у Facebook.


Вбивство сталося 20 травня 2013 року у місті Покровськ (колишній Красноармійськ). Двоє чоловіків, озброївшись вогнепальною зброєю, приїхали до гаражного кооперативу "Южний" з метою заволодіння транспортним засобом. Там злочинці вирішили викрасти автомобіль "Toyota Avensis", а його власника вбили.
Вбивці намагалися сховати тіло у багажнику автомобіля. В цей час до гаражу під'їхали ще двоє шахтарів. Обидва вони також були застрелені, а зловмисники втекли на викраденому авто. Усі вбиті чоловіки були робітниками ПАТ "Шахтоуправління "Покровське" Красноармійського району.
Одного з вбивць затримали через декілька днів, іншого екстрадували з Російської Федерації, куди він виїхав до родичів одразу після скоєння злочину.
Проте, всупереч клопотанням прокуратури, одного з вбивць було звільнено з-під варти під заставу. Після завершення судового слідства він втік та досі перебуває у розшуку.
Іншого обвинуваченого у грудні 2015 року Красноармійський міськрайонний суд засудив до найвищої міри покарання - довічного позбавлення волі.
Проте стороною захисту було подано скаргу, та у квітні 2016 року провадження направлено на новий судовий розгляд у Димитрівський міський суд.
У п'ятницю, 4 серпня, судом ухвалено рішення про відмову в задоволені клопотання прокурора про продовження строку тримання під вартою. Та змінено міру запобіжного заходу на домашній арешт без права на апеляційне оскарження.
Прокуратура Донецької області "вважає вказане рішення незаконним та неправомірним, яке може призвести до тяжких наслідків".

Немає коментарів:

Дописати коментар