Державний
"Ощадбанк" попередив клієнтів про активізацію нової шахрайської схеми,
яка пов'язана з атакою вірусу Petya на фінансові установи країни.
Жертвами атаки вірусу Petya.A
27 червня стала третина українських банків. Як повідомляє прес-служба
"Ощадбанку", шахраї телефонують клієнтам банку і від імені
співробітників просять надати їх персональні дані для доступу до
персонального рахунку.
Такі дії вони пояснюють втратою баз даних внаслідок злому електронних систем "Ощадбанку".
"Нагадуємо вам і ще раз офіційно підкреслюємо: безпека і конфіденційність всіх банківських даних, в тому числі клієнтських, збережена. Співробітники Ощадбанку ніколи не дзвонять клієнтам для отримання персональних даних", – йдеться в повідомленні.
У банку також рекомендували своїм клієнтам в разі появи таких дзвінків відразу завершувати розмову і повідомляти про нього в контакт-центр банку.
Такі дії вони пояснюють втратою баз даних внаслідок злому електронних систем "Ощадбанку".
"Нагадуємо вам і ще раз офіційно підкреслюємо: безпека і конфіденційність всіх банківських даних, в тому числі клієнтських, збережена. Співробітники Ощадбанку ніколи не дзвонять клієнтам для отримання персональних даних", – йдеться в повідомленні.
У банку також рекомендували своїм клієнтам в разі появи таких дзвінків відразу завершувати розмову і повідомляти про нього в контакт-центр банку.
Джерело: 24 Канал
Немає коментарів:
Дописати коментар