ПРЯМИЙ ЕФІР Новини Відео Передачі Фоторепортаж Життя Статті Спецтема У Чернівцях презентують фотоальбом «Keturi»

Цей альбом – заключний етап проекту під назвою «Група Чотирьох» 13 липня у Чернівцях відбудеться презентація фотоальбому «Keturi», група Чотирьох.



 
Як повідомляють організатори у соцмережі, цей альбом – заключний етап проекту під назвою «Група Чотирьох», який проходив в галереї «SweetАрт», м. Чернівці, з серпня 2014 р. по листопад 2015 р.
 
Видання здійснено в рамках Чернівецької міської програми книговидання ім. бургомістра Антона Кохановського.
 
Зазначимо, впродовж цього періоду були показані чотири виставки. Фотографії 70х-80х років учасників групи: Бориса Савєльєва, Сергія Лопатюка, В ячеслава Тарновецького,і як в далекому 1978 році, спільна виставка разом з роботами Олександра Слюсарєва.
 
У Музеї фотографії міста Шауляй(Литва) в 1978 р. відбулась виставка молодих радянських фотографів під назвою «Кетурї» (Четверо). Четверо- це Борис Савєльєв, В ячеслав Тарновецький, Сергій Лопатюк з Чернівців та Олександр Слюсарєв з Москви. Незабаром показ відбувся у Вільнюсі.
 
З тих пір група «Чотирьох» разом не виставлялась. 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар