Здати кров можна щоденно на вулиці Українській, 36
Багато хворих потребують крові
У Чернівецькій області склалась критична ситуація із забезпеченням донорської крові. Про це повідомив асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб БДМУ Віталій Смандич на своїй сторінці у Facebook.
За його словами, кількість людей, які потребують крові, дуже велика.
"Потрібна кров всіх груп, а особливо 4+. Щоденно, з 8:00 до 12:00 год., м.Чернівці, вул.Українська, 36. Із собою мати - паспорт, ІД код, довідка про проведену флюорографію або медична книжка. Напередодні жирну їжу, алкоголь, лікарські засоби НЕ вживати. P.S. Разом врятуємо життя", - написав Віталій Смандич.
За його словами, кількість людей, які потребують крові, дуже велика.
"Потрібна кров всіх груп, а особливо 4+. Щоденно, з 8:00 до 12:00 год., м.Чернівці, вул.Українська, 36. Із собою мати - паспорт, ІД код, довідка про проведену флюорографію або медична книжка. Напередодні жирну їжу, алкоголь, лікарські засоби НЕ вживати. P.S. Разом врятуємо життя", - написав Віталій Смандич.
Немає коментарів:
Дописати коментар