Ревізор на візку продовжує інспектувати Чернівці


















У попередніх сюжетах «Чернівецький репортер» вже висвітлював, як ревізор-візочниця Любов Свіріденко без попередження інспектує заклади міста. Щоб змінювати місто на краще вона рушає до наступної. Та те, що вона побачили неподалік міської ради, її обурило.



Ось тут, де мають паркуватись лишень люди з інвалідністю, свою автівку залишив водій, який не має те права. Невдовзі з’являється і водій, який припаркувався на місці, призначеному для людей з інвалідністю. Щойно побачив пресу і поліцянтів, кинувся втікати. Ревізор висловлює своє обурення. Правоохоронці блокують колеса спеціальними пристроями.

Немає коментарів:

Дописати коментар