Поліція у Дружківці (Донецька область) затримала бойовика, який встиг повоювати у лавах п'яти бандформувань.
Як повідомили у департаменті поліції Донецької області,
33-річний екс-бойовик з позивним "Абрек" воював у 1-му Слов’янському
батальйоні, у батальйоні "Восток", "Оплот", козачому формуванні та в
"армії ДНР".
"На початку липня 2014 року, коли незаконні збройні формування захопили Донецьк, чоловік вирішив приєднатися до них. Найманець вступив добровольцем до 1-го Слов’янського батальйону, де разом з усіма виїздив нести службу на околиці Донецька. Коли батальйон розпався, він перейшов служити до "Востоку", де його відправили воювати до Пісок", – йдеться у повідомленні поліції.
Там бойовик прослужив кілька тижнів, після чого перейшов до "Оплоту", а далі до козачого полку. Після того залишився служити в так званій армії "ДНР" під Старомихайлівкою, звідки обстрілювали Мар’їнку та Красногорівку.
Після звільнення з лав бойовиків чоловік поїхав в Росію на заробітки, а в 2017 році – знову повернувся в Україну.
"На початку липня 2014 року, коли незаконні збройні формування захопили Донецьк, чоловік вирішив приєднатися до них. Найманець вступив добровольцем до 1-го Слов’янського батальйону, де разом з усіма виїздив нести службу на околиці Донецька. Коли батальйон розпався, він перейшов служити до "Востоку", де його відправили воювати до Пісок", – йдеться у повідомленні поліції.
Там бойовик прослужив кілька тижнів, після чого перейшов до "Оплоту", а далі до козачого полку. Після того залишився служити в так званій армії "ДНР" під Старомихайлівкою, звідки обстрілювали Мар’їнку та Красногорівку.
Після звільнення з лав бойовиків чоловік поїхав в Росію на заробітки, а в 2017 році – знову повернувся в Україну.
Немає коментарів:
Дописати коментар