Суспільство Зекономлені субсидії повертатимуть грішми

 Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина.
Урядовий проект монетизації частини зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

 
До 1 липня 2017 року підприємства-виробники чи підприємства-виконавці послуг з газо-, та електропостачання в паперовому та електронному вигляді повинні надати структурному підрозділу з питань соціального захисту населення списки енергоощадних субсидіантів із зазначенням суми невикористаної державної допомоги.
Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву в управління праці та соціального захисту населення Новоселицької райдержадміністрації, за адресою: м.Новоселиця, вул.Чкалова, 7, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність, - повідомив начальник відділу з прийому всіх соціальних виплат  С.Нікітін.
Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.
Згідно зі статтею 165.1.1 Податкового кодексу України, субсидія, незалежно від вигляду в якому вона виплачується, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку. Тому монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином НЕ впливає на процес декларування, а отримана від держави сума  НЕ повинна зазначатися у Декларації про доходи громадян.
Мешканців м.Новоселиця просять особисто звернутися до управління праці та соціального захисту населення з паспортом, ідентифікаційним кодом та повідомленням щодо призначення житлової субсидії для звірки зекономлених коштів згідно  списків наданих ПАТ “Чернівцігаз”.
Новини "Район-Інфо"

Немає коментарів:

Дописати коментар