Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина.
Урядовий
проект монетизації частини зекономлених субсидій передбачає грошову
виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150
кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення,
або 100 кубів газу.
До
1 липня 2017 року підприємства-виробники чи підприємства-виконавці
послуг з газо-, та електропостачання в паперовому та електронному
вигляді повинні надати структурному підрозділу з питань соціального
захисту населення списки енергоощадних субсидіантів із зазначенням суми
невикористаної державної допомоги.
Субсидіантам,
які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів
необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву в управління праці та
соціального захисту населення Новоселицької райдержадміністрації, за
адресою: м.Новоселиця, вул.Чкалова, 7, на підставі якої
здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність, -
повідомив начальник відділу з прийому всіх соціальних виплат С.Нікітін.
Інформацію
про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у
своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи
електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.
Згідно
зі статтею 165.1.1 Податкового кодексу України, субсидія, незалежно від
вигляду в якому вона виплачується, не включається до загального
місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку. Тому
монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином НЕ впливає на
процес декларування, а отримана від держави сума НЕ повинна зазначатися
у Декларації про доходи громадян.
Мешканців
м.Новоселиця просять особисто звернутися до управління праці та
соціального захисту населення з паспортом, ідентифікаційним кодом та
повідомленням щодо призначення житлової субсидії для звірки зекономлених
коштів згідно списків наданих ПАТ “Чернівцігаз”.
Немає коментарів:
Дописати коментар