Це викликало обурення серед бойовиків. 15 липня в деяких частинах зарплату виплатили. Бойовики почали пити і порушувати дисципліну, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бойовики як гарматне м'ясо: командування не рахує втрат
"При цьому, в окремих підрозділах грошове забезпечення видано без
надбавки за виконання бойових завдань, у зв'язку з чим особовий склад
відкрито висловлює командуванню своє невдоволення. Відзначено збільшення
випадків самовільного залишення розташування військових частин", –
повідомили в розвідці.
Немає коментарів:
Дописати коментар