Бойовики отримали зарплату і пішли у запій


Бойовики отримали зарплату і пішли у запій
Терористи тікають з частин. Фото: УНІАН
Керівництво бойовиків на Донбасі прийняло рішення не виплачувати їм зарплати. Щоб у терористів не було можливості вживати спиртне.


Це викликало обурення серед бойовиків. 15 липня в деяких частинах зарплату виплатили. Бойовики почали пити і порушувати дисципліну, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.
"При цьому, в окремих підрозділах грошове забезпечення видано без надбавки за виконання бойових завдань, у зв'язку з чим особовий склад відкрито висловлює командуванню своє невдоволення. Відзначено збільшення випадків самовільного залишення розташування військових частин", – повідомили в розвідці.

Немає коментарів:

Дописати коментар