За минулу добу на Донбасі незаконні збройні формування 22 рази порушили перемир’я. П’ятеро українських бійців отримали поранення, один загинув. У свою чергу сили АТО 12 разів застосовували зброю. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО на своїй сторінці у Facebook.
Новини за темою: Карта АТО станом на 27 липня
Так на луганському напрямку зі стрілецької зброї і гранатометів бойовики били по українських позиціях у Кримському, Новозванівці, Новотошківському. В районі Попасної бандформування застосовували міномети калібру 120 та 82 міліметри, а по Троїцькому вели вогонь з озброєння БМП.
"На маріупольському напрямку, ввечері, під мінометний вогонь ворога потрапили опорні пункти сил АТО у Павлополі та Водяному. А по Талаківці, бойовики тричі били з гранатометів і стрілецької зброї", - додали в штабі.
Новини за темою: У Латвії засудили двох росіян за проникнення на військову базу Адажі
Близько 20 години бойовики півтори години вели вогонь з мінометів, гранатометів, великокаліберних кулеметів по українських укріпленнях неподалік Авдіївки, що на донецькому напрямку. Внаслідок цього обстрілу один український військовий отримав поранення.
Новини за темою: Українські ВМС почали спільні з Британією, Туреччиною та Румунією військові навчання
Підпишіться на 112.ua у вашому Telegram і Facebook. Оперативно та лаконічно про найважливіше.
Немає коментарів:
Дописати коментар