Пожежа на Небесної сотні у Чернівцях: людей витягали через вікно


Мешканка, яка намагалась вийти із під’їзду отруїлась чадним газом
Як повідомляв pogliad.ua, сьогодні у Чернівцях горів будинок на вулиці Небесної Сотні.
У прес-службі УДСНС в Чернівецькій області розповіли деталі пожежі.


Повідомлення про пожежу надійшло до рятувальників о 10:29.
"На місце події негайно прибули 2 відділення групи пожежогасіння Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Вогнеборці побачили, що горить квартира на другому поверсі п’ятиповерхового будинку, внаслідок чого у під’їзді утворилося сильне задимлення. Одягнувши апарати захисту органів зору та дихання, надзвичайники увійшли всередину приміщення та приступили до ліквідації пожежі. Одночасно із цим рятувальники проводили евакуацію людей, котрі не змогли самостійно вийти із під’їзду через сильний дим. Жителям квартири на першому поверсі вогнеборці допомогли вибратися через вікно. Таким чином,  під час ліквідації пожежі надзвичайники евакуювали 5 осіб та врятували ще 3 людей, серед яких одна дитина", - розповіли в УДСНС.

Вночі у Чернівецькій області згоріла Toyota

Внаслідок пожежі було травмовано одну мешканку будинку, 1943 року народження. До приїзду вогнеборців жінка самостійно намагалася вийти із під’їзду, однак, надихавшись, отруїлася чадним газом. Її госпіталізували у лікарню.
Вогнеборці локалізували пожежу о 10:46 та ліквідували о 11:08 на площі 15 кв.м.
На місці події працювало 9 людей особового складу на 3 одиницях техніки. У результаті вогонь знищив домашні меблі, речі та електропроводку у квартирі, де виникло загорання. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем під час паління.
 https://pogliad.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар