Високопосадовець несвоєчасно та без поважних причин подав Декларацію за 2016р.
Посадовцю загрожує 1700 гривень штрафу та можливе звільнення
Працівниками Управління захисту економіки ДЗЕ НП України за
погодженням з прокуратурою Чернівецької області складено протокол про
вчинення адміністративного правопорушення відносно начальника управління
освіти Чернівецької міської ради.
Високопосадовець несвоєчасно та без поважних причин подав Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.
Відносно посадової особи складено протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, за ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Адміністративний протокол в установленому порядку скеровано до суду. За вчинене діяння посадовцю загрожує накладення штрафних санкцій в розмірі 1700 гривень та можливе звільнення з роботи. Про це повідомляють в Управлінні захисту економіки в Чернівецькій області.
Високопосадовець несвоєчасно та без поважних причин подав Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.
Відносно посадової особи складено протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, за ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Адміністративний протокол в установленому порядку скеровано до суду. За вчинене діяння посадовцю загрожує накладення штрафних санкцій в розмірі 1700 гривень та можливе звільнення з роботи. Про це повідомляють в Управлінні захисту економіки в Чернівецькій області.
Немає коментарів:
Дописати коментар