Сутички в Гамбурзі: постраждали 74 поліцейських


74 поліцейських постраждали під час зіткнень з антиглобалістами в Гамбурзі.

 

Внаслідок сутичок із протестувальниками в Гамбурзі постраждали 74 поліцейських. Про це йдеться в повідомленні місцевої поліції в Twitter.
Відзначається, що постраждали 15 правоохоронців, троє з яких будуть госпіталізовані. Згодом кількість поранених офіцерів поліції зросла.
"Повідомляється про ще 59 поліцейських, які не дуже постраждали. Про кількість постраждалих демонстрантів інформації не надходило", - йдеться в повідомленні.
Ми повідомляли ще 59 отримали поранення декілька поліцейських. У нас немає інформації про постраждалих демонстрантів / порушниками. # G20HAM17 https://t.co/jRYz419QKm
- Поліція Гамбурга (@PolizeiHamburg) 6 липня 2017 р
У Мережі показали розгін демонстрантів перед G20 
Нагадаємо, в протестах напередодні саміту G-20 в Гамбурзі беруть участь вісім тисяч людей.

Немає коментарів:

Дописати коментар