Фото з відкритих джерел
За минулу добу бойовики 29 разів порушили перемир’я на Донбасі. Двох військовослужбовців ЗСУ було поранено. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО на сторінці в Facebook.

Новини за темою: В Україні 28 бойових підрозділів ЗСУ підготовлені за стандартами НАТО, - Міноборони

"Близько 20 та 21 години бойовики з гранатометів, кулеметів, стрілецької зброї вели вогонь по Водяному, Павлополю, Широкиному, Гнутово. У цей же час злочинці з 82 міліметрових мінометів били по Новомихайлівці. Крім того з 9 і до 10 вечора, наші опорні пункти поблизу Мар’їнки, обстрілювали з озброєння БМП, гранатометів та мінометів. Внаслідок цих вогневих провокацій двоє українських військових отримали осколкові поранення", - йдеться у повідомленні. 

Новини за темою: Карта АТО станом на 13 липня

За словами штабу, неспокійно наприкінці доби було і поблизу Авдіївки, що на донецькому напрямку. Починаючи з 21 години і майже до 23, бандформування зі сторони Спартака, Ясинуватої, Мінерального 5 разів відкривали вогонь з мінометів, гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по позиціях ЗСУ. Також обстріл українських позицій зафіксований в районі шахти Бутівка. 

Новини за темою: Бійці 54-ї ОМБр оголосили голодування на знак протесту проти переведення до інших частин

На луганському напрямку, після 19 години, під вогнем опинились селища Станиця Луганська, Новоолександрівка та Новотошківське.

Джерело: 112.ua