Ввечері і вночі незаконні збройні формування посилили обстріли українських позицій на донецькому та маріупольському напрямках
За минулу добу бойовики 29 разів порушили перемир’я на Донбасі. Двох військовослужбовців ЗСУ було поранено. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО на сторінці в Facebook.
Новини за темою: В Україні 28 бойових підрозділів ЗСУ підготовлені за стандартами НАТО, - Міноборони
"Близько 20 та 21 години бойовики з гранатометів, кулеметів, стрілецької зброї вели вогонь по Водяному, Павлополю, Широкиному, Гнутово. У цей же час злочинці з 82 міліметрових мінометів били по Новомихайлівці. Крім того з 9 і до 10 вечора, наші опорні пункти поблизу Мар’їнки, обстрілювали з озброєння БМП, гранатометів та мінометів. Внаслідок цих вогневих провокацій двоє українських військових отримали осколкові поранення", - йдеться у повідомленні.
Новини за темою: Карта АТО станом на 13 липня
За словами штабу, неспокійно наприкінці доби було і поблизу Авдіївки, що на донецькому напрямку. Починаючи з 21 години і майже до 23, бандформування зі сторони Спартака, Ясинуватої, Мінерального 5 разів відкривали вогонь з мінометів, гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по позиціях ЗСУ. Також обстріл українських позицій зафіксований в районі шахти Бутівка.
Новини за темою: Бійці 54-ї ОМБр оголосили голодування на знак протесту проти переведення до інших частин
На луганському напрямку, після 19 години, під вогнем опинились селища Станиця Луганська, Новоолександрівка та Новотошківське.
Джерело: 112.ua
Немає коментарів:
Дописати коментар