Наприкінці минулої доби
ситуація в зоні АТО вчергове загострилась. З 18 години і до опівночі
бойовики активізували обстріли українських позицій
"Найбільш гаряче ввечері і вночі було на донецькому напрямку. З гранатометів, мінометів, великокаліберних кулеметів та зенітної установки бандити тричі били по опорних пунктах сил АТО в районі Авдіївки та Кам’янки. Також противник застосовував гранатомети і стрілецьку зброю неподалік селища Піски та шахти Бутівка. На кожен обстріл з боку бандформувань наші бійці відкривали щільний вогонь у відповідь, жорстко примушуючи злочинців дотримуватись режиму тиші", - йдеться у повідомленні.
Новини за темою: Карта АТО станом на 29 липня
На луганському напрямку НЗФ з великокаліберних кулеметів вели вогонь по наших укріпленнях у районі Станиці Луганської. А близько опівночі БМП бойовиків працювала по Новозванівці.
На маріупольському напрямку майже упродовж години з гранатометів і стрілецької зброї бойовики обстрілювали українські опорні пункти в Богданівці.
Немає коментарів:
Дописати коментар