Через балістичну атаку у центрі Києва пошкоджено вітражне скло на фасаді костелу Святого Миколая, памʼятки архітектури національного значення. Зазнали пошкоджень вікна адмінбудівлі Національного будинку музики, розташованої поруч із костелом, а ще — житлові будинки поблизу і бізнес-центри Гранд та Торонто-Київ. Бізнес отримав мільйонні збитки. Хто володіє цими будівлями?
Міністерство юстиції заявило про масштабний збій на рівні мережевої інфраструктури, що обслуговує державні реєстри. Пізніше російське хакерське об'єднання XakNet Team заявило, що здійснило кібератаку на ДП «Національні інформаційні системи» (НАІС), котре є оператором даних з реєстрів. Таким чином, стверджують хакери, вони вийшли на інфраструктуру зі всіма даними Міністерства юстиції України. За попередніми даними відновлення реєстрів потребує двох тижнів. Віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції — міністерка юстиції України Ольга Стефанішина повідомила, що «за попередньою оцінкою загроз функціонування іншим ресурсам — немає». Водночас українське хакерське об'єднання DC8044 F33d назвало це «не дуже доречними висновками». Що відбувається?
А також — що робить бізнес для подолання масштабної кадрової кризи, чому заблокували виділення коштів для добудови атомних блоків Хмельницької АЕС та чому українці почали купувати сільські будинки з історією.
Усе відбудують. NV Бізнес зʼясував, хто володіє пошкодженими через російську атаку будівлями в центрі Києва
Вранці 20 грудня Росія вкотре обстріляла Київ. Як повідомили Повітряні сили ЗСУ, близько 7:00 окупанти завдали удару 5-ма балістичними ракетами Іскандер-М/KN-23. Протиповітряна оборона збила усі ракети. Їхні уламки впали в Голосіївському, Соломʼянському, Шевченківському та Дніпровському районах Києва, є загиблі та поранені. Обстріл балістичними ракетами пошкодив БЦ Торонто-Київ, Гранд та готель Holiday Inn Kyiv. Кому належать ці об'єкти?
«Тактичне рішення є, а стратегічне — ні». Які висновки нарешті має зробити влада після хакерської атаки на українські державні реєстри
Росіяни здійснили наймасштабнішу зовнішню кібератаку на державні реєстри України за останній час. Що відбулося, які наслідки та які висновки з варто зробити?
Кадровий голод страшніший за блекаути. Шість рішень, які використовує бізнес для подолання масштабної кризи
Віктор Андрухів
За даними дослідження рекрутингової агенції Talando, 74% компаній в Україні зіткнулися з кадровою кризою. Причини очевидні: війна, наслідком якої є мобілізація та міграція населення за кордон. За прогнозами криза лише посилюватиметься.
Виділення грошей на добудову атомних блоків Хмельницької АЕС заблоковано в Раді. Чи допоможе Батьківщина протягнути токсичний проект?
Партія Юлії Тимошенко контактує з владою з приводу голосів для підтримки ініціативи з добудови енергоблоків Хмельницької АЕС. Проект розкритикували — Антикорупційний комітет, експерти-ядерники та глава представництва ЄС в Україні
Чи заплатять Жеваго, Лагун, Бахматюк. Нова директорка Фонду гарантування вкладів про 200 млрд гривень і влучний момент — перше інтерв'ю
Нова директорка Фонду гарантування вкладів фізосіб України Ольга Білай в інтерв'ю NV Бізнес розповіла про те, що зараз із кейсами Лагуна, Жеваго та Бахматюка, нові позови проти Росії та запобігання виведенню активів
Чотири кроки. Як здобути фінансову свободу за обмежених доходів?
Олександр Суворов
Чим більше грошей, тим дорожчі «забаганки», тим більша прірва між «як є» і «як хотілося б». Навряд чи настане момент, коли грошей буде достатньо — у цьому сенсі не варто чекати рівноваги чи ідеального балансу, бо його просто не існує.
У самому понятті «гроші» закладений їх постійний дефіцит. На жаль, це історія з підсвідомості, яка характерна не лише для людей з обмеженими доходами, але й для мультимільйонерів.
Хата у селі під реновацію: Як в Україні розвинувся тренд на заміське житло
Юлія Козар
В Україні набирає обертів тенденція до реновації заміського житла. Чимало українців обирають не новобудови у містах, а сільські будинки, часто з історією. Це явище має кілька причин.
Немає коментарів:
Дописати коментар